Dažasvydžio ir airsoft sporto klubas „Legionas”

Dažasvydžio ir airsoft sporto klubas „Legionas” – jau dešimtmetį sėkmingai veikianti visuomeninė organizacija.
Klubas įsikūręs Kauno marių regioninio parko teritorijoje esančiame Kauno tvirtovės V forte. Vien istorija byloja, kad tai – iš prigimties karo reikmėms pritaikytas gynybinis objektas.

Daugiau nei prieš dvidešimt metų atsiradęs ir pasauliniu mastu sparčiai išpopuliarėjęs dažasvydis (angl. Paintball) šiuo metu laikomas vienu populiariausių žaidimų. Tai nėra vien tik aktyvus laisvalaikis, sudominantis tiek vyrus, tiek ir dailiosios lyties atstoves. Pastaruoju metu dažasvydis pelno vis didesnį populiarumą ir tarp jam neabejingų profesionalių sportininkų.

dažasvydis (angl. Paintball) Kaune
šratasvydis (angl. Airsoft) Kaune

Dar vienas ne mažiau intriguojantis laisvalaikio praleidimo būdas – airsoft. Šis užsiėmimas savo militaristine dvasia ypač pakerės tuos, kurie efektingas mūšio scenas, įsiplieskiančias karo lauke, tėra matę dokumentiniame ar veiksmo filme. Prisiminti karinės tarnybos laikus gali ir visa tai savo kailiu jau išmėginę kariūnai. Kaip bebūtų, visi išbandžiusieji sutiks, kad airsoft dėka patiriami nauji, iki tol neregėti įspūdžių.
Kauno pakraštyje, penktojo forto apsuptyje galima puikiai praleisti laisvalaikį ten rengiamose varžybose ar pramoginiuose renginiuose. Kauno marių regioninio parko teritorijoje lankytojų laukiantis gamtos prieglobstis nepaliks abejingų.

Istoriniu paminklu tituluojamas Kauno tvirtovės penktas fortas slepia turtingą Kauno istoriją, tad pramogautojams be tiesioginės veiklos – dažasvydžio ar airsoft žaidimų – suteikiama unikali galimybė pažvelgti į laikinosios sostinės prigimtį iš arčiau. Juolab, kad forto teritorija tiesiog savaime tinkama tokioms karinėms pramogoms, o kartu ji „Legiono” iniciatyva tausojama ir saugoma nuo beprasmio niokojimo ir griovimo.

5 fortas Kaune
Legiono nariai

Aistra dažasvydžiui ir airsoft sporto klube „Legionas” vienija per pusšimtį aktyvių narių. Visi jie vieningai pritaria, kad šie du užsiėmimai – nepakartojamas hobis, kurį vos sykį išmėginus, vėliau norisi siekti kaskart vis daugiau.
Pagrindinė klubo veikla – sportas. „Legiono” vardą garsina gausūs laimėjimai Lietuvos dažasvydžio lygoje, tarptautinio masto renginiuose Latvijoje, Ispanijoje. Visa tai liudija apie profesionalų požiūrį į šią veiklą.

Be to, daug dėmesio skiriama Kauno apskrities jaunimo užimtumui. Vykdomi įvairūs prevenciniai jaunimo užimtumo projektai.
Klubas sudaro puikias galimybes kauniečiams aktyviai praleisti laisvalaikį, žaidžiant tiek sportinį, tiek ir pramoginį dažasvydį. Klubas skatina jaunimą dalyvauti sportinėje veikloje rengiant ir organizuojant sporto varžybas savo bendraamžiams.

Legiono jaunimas
Legiono jaunimas

Organizuoja didžiausius Lietuvoje pramoginius žaidimus kuriuose, vienu metu žaidžia iki 200 dažasvydžio ar šratasvydžio mėgėjų iš visos Lietuvos ir kaimyninių Baltijos šalių.
Klubas „Legionas” ilgamete savo veikla įrodė, kad yra profesionalus, patikimas ir pajėgus partneris rengiant įvairaus masto ir pobūdžio varžybas. Pramoginis dažasvydis ir airsoft – tai paslaugos, kurioms „Legiono” sukaupta patirtis ir įgyta kompetencija leidžia garantuoti tik aukščiausios kokybės paslaugas.