Legionas Šratasvydis

Pajusk kovotojo dvasią!

Kaip kiekvienas karys nori tapti generolu, taip kiekvienas vyras bent slapčiomis svajoja išmėginti jėgas tikrame mūšio lauke. Tokiai militaristinei pramogai veikiausiai pritartų ir didžioji dalis dailiosios lyties atstovių.
Be to, istorija nuo giliausios senovės iki šių dienų byloja, kad tikriems vyrams svarbiausios trys vertybės – mylima moteris, neišsenkantys turtai ir vis didėjanti galia. Pastarąją dažnai mėginama įrodyti mūšio lauke ar kitokioje tarpusavio kovoje

Vargu, ar gali būti kas nors geriau už mūšį, kuriame nėra kraujo, bet tvyro tikra kovinė dvasia ir žūtbūtinis noras išlikti, nugalėti priešininką ir tapti karo lauko šeimininku.
Kauno apskrities dažasvydžio ir šratasvydžio (angl. Paintball & Airsoft) sporto klubas „Legionas” garantuoja, kad šis užsiėmimas aktyvaus laisvalaikio šalininkams yra kaip tik tai, ko daugelis ieško. Kauno pakraštyje, penktajame forte, Jūsų laukia išskirtinės galimybės puikiai praleisti laiką ten organizuojamose varžybose ar pramoginiuose renginiuose.
Apie sukauptą ilgametę patirtį rengiant tokio pobūdžio varžybas liudija neseniai minėtas „Legiono” veiklos dešimtmečio jubiliejus. Akivaizdu, kad tai – seniausias ir giliausias dažasvydžio bei šratasvydžio tradicijas puoselėjanti sporto organizacija.

Legionas Patriotas
Šratasvydžio žaidimas „Patriotas”

Kauno marių regioninio parko teritorijoje lankytojus pasitinkantis vaizdingas gamtos prieglobstis tikrai nepaliks abejingų, o laikinosios sostinės priešistorę menanti karinė tvirtovė savaime sukuria nepakartojamą atmosferą. Kariniams ir gynybiniams tikslams pritaikyto penktojo forto sienos ir aplinka vaizdžiai byloja apie miesto istorijos kuluarus.
Artimiausiu metu „Legiono” kalendoriuje numatytas didžiulis sąrašas išskirtinių renginių. Vienas jų – karine tematika ir scenarijumi pasižymintis šratasvydžio žaidimas „Patriotas”, kurį numatyta rengti kiekvieną mėnesį.Daugelio dažasvydžio aistruolių simpatijas ir pripažinimą jau spėjo pelnyti žaidėjų masiškumu ir itin gera kovinga atmosfera pasižymintys „Mūšiai dėl imperijos”, „V forto šturmai” ir „Trojos mūšiai”. Tad klubas planuoja organizuoti toki pačio tipo renginius skirtus šratasvydžio mėgėjams.

Kiekvienam žaidimo dalyviui po renginio ne tik išlieka gausybė neišdildomų įspūdžių, bet ir įteikiami simboliniai suvenyrai – ženkleliai, primenantys apie azartišką kovą.
Ne veltui „Legionas” savo lankytojus kaskart pasitinka raginančiu šūkiu: „Pajusk kovotojo dvasią!”
Nesvarbu, ar pavieniui, ar su didele bendraminčių ir bičiulių kompanija, visi panorėję užsivilkti kareivišką uniformą ir paimti į rankas tikro ginklo repliką, ištisus metus laukiami tiek atvirose, tiek ir po stogu įrengtose žaidimų aikštelėse. Kiekvienas pramogautojas, išbandęs šias pramogas, sutiks, kad tai puikus būdas atsipalaiduoti ir savo kailiu patirti vis naujų, iki tol nebent dokumentinių ar veiksmo filmų scenose bei kompiuteriniuose žaidimuose matytų įspūdžių.

Pajusk kovotojo dvasią!
„Legiono” mūšio laukuose – viskas realu!

„Legiono” mūšio laukuose – viskas realu! Čia kiekvienas žaidėjas atsakingas pats už save, savo veiksmus, elgseną ir pasirinktą strategiją. Kita vertus, tai yra nepamainoma komandinio darbo mokykla. Juk vienas karo lauke – ne karys. Kiekviena karinė struktūra turi mokėti veikti išvien, kad pasiektų norimų tikslų ir savo pastangas vainikuotų pergale. „Legiono” rengiamuose mūšiuose – ne išimtis.
Beje, visus patirtus įspūdžius „Legionas” kaskart pagardina žaidimų pertraukų metu surengdamas vaišes kareiviška koše. Po renginio žaidėjai gali aptarti klaidas ar pasidžiaugti juos lydėjusia sėkme ir prie bendro stalo, bičiuliškai kepdami šašlykus ar gamindamiesi kitokius gardėsius. Tokių poilsio oazių čia yra ne viena.

Iki susitikimo mūšio lauke su gera nuotaika ir tikro kovotojo dvasia!