Dažasvydis

Dažasvydis 5 forto šturmas

Kauno dažasvydžio ir airsoft klubo „Legionas“ organizuojami didieji dažasvydžio mūšiai (big game) tai puiki galimybė ne tik pasisemti adrenalino savaitei į priekį, patirti tą sunkiai nusakomą, bet itin malonų pergalės jausmą įvykdžius taktinę užduotį, ar atrėmus priešų pasalą, bet ir susipažinti su bendraminčiais, bei nesivarginti renkant savo žaidėjų grupę. Be to didesnis žaidėjų skaičius leidžia žaidimo reikmėms pilnai išnaudoti V forto teritoriją.

Didieji dažasvydžio mūšiai „Legione“ vyksta kiekvieną mėnesį, jums tereikia pažiūrėti naujienų skyriuje tikslią datą ir paskambinti tel. +370 687 22333 išankstinei registracijai (įrangos kiekis ribotas).

Skaitykite plačiau

Airsoft

Pramoginis airsoft skiriasi nuo kitų komandinių sportų savo tiesiogine sąsaja su karyba. Tikrų ginklų replikos, reali ekipuotė, tikruose kariniuose konfliktuose naudojama taktika todėl pojūčiai yra su niekuo nesulyginami. O geresnės vietos, nei caro laikų fortifikacijos, mažam „kariniam konfliktui“ tikriausiai nėra.

Būtent „mažas karinis konfliktas“ geriausiai tinkantis apibūdinimas, kiekvieną mėnesį, penkto forto teritorijoje vykstantiems didiesiems airsoft mūšiams. Tai ne šiaip eilinis pasišaudymas mažais plastiko šratukais, tai užduočių vykdymas, pasalos, strategiškai svarbių aukštumų kontrolė bei istorinių mūšių dvasia. Kiekviename renginyje dalyvauja nuo 40 iki 100 dalyvių, kurie paskirstyti į dvi lygiavertes komandas iki galutinės pergalės vykdo štabų nurodytas užduotis.

Prisijungti gali kiekvienas, tereikia naujienų skiltyje pažiūrėti tikslią datą ir paskambinti tel. +370 687 22333 išankstinei registracijai (įrangos kiekis ribotas).

Skaitykite plačiau